Zmeny imidžu

V mojom salóne sa venujem kompletným zmenám imidžu - vlasy, líčenie + štýl oblečenia.

So zmenami imidžu mám bohaté skúsenosti. Ako prvá na Slovensku som začala robiť premeny do časopisov s fotkami pred a po. Téme zmeny imidžu a starostlivosť o krásu som venovala aj moje dve knihy „Krása nemusí byť vecou náhody“ (2004) a „Krása nie je vecou náhody“ (2013). Venujem sa osobnému poradenstvu pre ženy i mužov, školím pracovníkov firiem, publikujem v médiách, vidíte ma v televízii. 
 
Dokážem poradiť a pomôcť i vám. Objednajte sa ku mne a zmením i vás k lepšiemu. Kontakt
Potrebujem zmenu?

Marta Gejdošová, SHARMANT studio BratislavaZmena imidžu je veľmi osobná. Pri mojej práci sa stretávam so ženami či dievčatami, všetkých vekových kategórii a typov. Väčšina potrebuje pomôcť pri rozhodovaní, či postúpiť nejakú zmenu vizáže alebo nie. Každá tvár, pleť, či vlasy  sú iné, preto pri práci vždy pristupujem individuálne a s istou dávkou psychológie. Mojim cieľom je upraviť každú dámu tak, aby sa cítila veľmi dobre a sebaisto.  Nejde mi len o moju tvorivosť, ale v prvom rade sa vžiť do pocitov iných.  

Pri zmene imidžu je to obzvlášť dôležité, aby sa dáma cítila dobre. Veľa krát som videla ako im zmena dodala sebavedomie. Najčastejšie otázky sú: „Dá sa so mnou ešte niečo urobiť? Urobíte ma krajšou, mladšou a štíhlejšou?“.  Áno dá sa to. Ak sa správne zvolí strih, či farba vlasov, k tomu správne líčenie, tak efekt môže byť viditeľný už za pár hodín.

Každá žena môže byť krásna. Hovorím, že nie sú škaredé ženy, iba neupravené. Nezaoberajte sa svojimi nedostatkami ale vyzdvihnite svoje klady. 

Príďte ku mne a poradím vám, ako na to. Naberte odvahu, ozvite sa a zmeňte seba a možno i svoj život! Kontakt

Kompletná zmena imidžu pre ženy

Darčeková poukážka zmena imidžu SHARMANt studio

Obsahom premeny, ktorá trvá cca 5 hodín, budú vlasy, vizáž a osobné poradenstvo v oblasti krásy, spoločenského vystupovania a dôležitosti dobrého prvého dojmu. 

Vlasy. Poskytnem odborné poradenstvo a zrealizujem vhodnú zmen účesu (strihanie, farbenie, záverečný styling). Našim cieľom je vytvoriť pre klientku účes, ktorý zohľadňuje jej osobnosť a štýl.

Vizáž: Pomocou farebnej typológie zanalyzujem farebný typ klientky a poradím s výberom oblečenia, líčenia a doplnkov. Poskytneme rady týkajúce sa starostlivosti o pleť, aby vždy vyzerala sviežo a prirodzene. Upravím obočie a navrhnem klientke líčenie vhodné pre bežné pracovné dni ako aj pre večerné spoločenské udalosti. Nakoniec klientku namaľujem v súlade s celkovým novým vzhľad a podčiarkne krásu tváre.

Foto Fotografická dokumentácia

Zaznamenávame celý proces premeny na fotografiách bezplatne, aby klientka mohla mať krásne spomienky na svoju osobnú transformáciu. poradenstvo, strih a farba vlasov, denné líčenie, fotenie, farebná typológia – cena od 280 €

Kompletná premená trvá cca 5 hodín a obsahuje nielen horeuvedené služby ale aj osobné poradenstvo. 

Predávame aj Darčekové poukážky na kompletnú zmenu imidžu, ktorú môžete darovať osobe, ktorú máte radi.

(Uvedené ceny sú bez záruky a môžu podliehať zmene v závislosti od času, dopytu, nákladov, rozsahu a pod.. Konečná cena je predmetom obojstrannej dohody.)