Dočasné tetovanie

Vyskúšajte dočasné tetovanie (temporary tattoo). Bezpečné, bezbolestné a hlavne bez trvalých následkov!
Tetovanie vyrobím nanesením špeciálnej farby cez pripravenú šablónu. Používam technológiu airbrush alebo profesionálne tattoo aplikátory. Takéto tetovanie vydrží od cca 2 dní až po cca 2 týždne. V prípade potreby sa dá takéto dočasné tetovanie ľahko odstrániť umytím s pomocou mydla alebo odličovacím krémom.

Čierne tetovanie vytvorené špeciálnou čiernou farbou. Vyzerá ako skutočná tetovka.
Farebné tetovanie je jednofarebné alebo sa v obrázku môže prelínať i viac farieb.
Trblietkové tetovanie, nazývané tiež Twinkle tattoo alebo Glitter tattoo, je veselá farebná tetovačka s glamour efektom, vytvoreným nanesením trblietavých glitrov. Robia tetovku plastickejšou a v odraze svetla trblietajúcu. Vhodné pre deti ale i dámy.

Temporary tattoo by Marta. SHARMANT event production. Dočasné tetovanie na párty alebo eventoch. Temporary tattoo by Marta. SHARMANT event production. Dočasné tetovanie na párty alebo eventoch. Temporary tattoo by Marta. SHARMANT event production. Dočasné tetovanie na párty alebo eventoch. Temporary tattoo by Marta. SHARMANT event production. Dočasné tetovanie na párty alebo eventoch. Temporary tattoo by Marta. SHARMANT event production. Dočasné tetovanie na párty alebo eventoch. Temporary tattoo by Marta. SHARMANT event production. Dočasné tetovanie na párty alebo eventoch. Temporary tattoo by Marta. SHARMANT event production. Dočasné tetovanie na párty alebo eventoch. Temporary tattoo by Marta. SHARMANT event production. Dočasné tetovanie na párty alebo eventoch.

Máte záujem? Cena dočasné tetovania sa pohybuje od cca 8 € a závisí hlavne od veľkosti, vzoru a spôsobu aplikácie. Dajte mi vedieť vašu predstavu a na kedy by ste to potrebovali. Zodpoviem vaše otázky a dohodneme si termín. Kontakt

Zakrytie TETOVANIa

Potrebujete vaše pravé tetovanie skryť?
Tetovanie na tele sa dá dočasne skryť vhodným mejkapom. Mám s tým bohaté skúsenosti, pretože mnohé moje bodypainting modelky majú rôzne tetovania. Keď ich chcem pomaľovať, musím najprv zakryť tetovky, ktoré by mi inak presvitali spod maľby. Bežné líčidlá na to ale nestačia. Používam špeciálne prípravky s vysokou pigmentáciou, ktorými sa maskujú tetovania alebo i kožné defekty. Tieto techniky sú bežné u filmových maskérov špeciálnych efektov.

 
Prekrytie tetovania sa robí vo viacerých krokoch s použitím viacerých krycích a fixovacích prípravkov a s technológiou airbrush. Výsledný efekt ale je veľmi prekvapivý. Tetovanie zmizne a miesto pôsobí, akoby tam nikdy nebolo.
Som kúzelníčka a vaše tetovanie dočasne odstránim. Cena od cca 20 € a záleží hlavne od veľkosti. Ozvite sa mi. Kontakt