Kurzy

Zoznam všetkých kurzov a ich termíny, nájdete v tabuľke. Cenu nájdete v detailoch kurzu.

Harmonogram kurzov  
Termín
Info    
Malá škola líčenia individuálne Obsa h a cena
Facepainting I. individuálne Obsah  a cena
Facepainting II. individuálne Obsah a cena
Bodypainting  individuálne Obsah a cena
Foto make-up individuálne Obsah a cena
Vizážistický kurz MAKE-UP PRO MASTER CLASS  individuálne Obsah a cena

Som Marta Gejdošová a mojím krédom je, že krása nie je vecou náhody. Inak povedané - každá žena môže byť krásna. Neexistujú škaredé ženy, iba neupravené.

K tomuto poznatku som dospela aj vlastnými skúsenosťami, ktoré som už zhrnula i v mojich dvoch knihách o kráse. Ešte na začiatku mojej profesionálnej praxe som sa snažila učiť moje klientky, ako sa správne starať o pleť a samotné líčenie, stretla som sa veľmi dobrou odozvou. Tak som sa rozhodla, že to budem robiť aj v mojom salóne - je to individuálny kurz líčenia, kde sa záujemkyňa naučí, ako sa najlepšie sama nalíčiť a upraviť. Nazvala som ho príznačne:

Kurz malá škola líčenia. SHARMANT studio, Bratislava. Foto SHARMANT

Malá škola líčenia.

Kurz Malá škola líčenia je určený pre všetky dámy, ktoré sa chcú vedieť sami správne nalíčiť, stať sa v tomto smere samostatné a byť pekné každý deň.  Po absolvovaní kurzu sa budete vedieť sama pekne namaľovať a to vám určite dodá dávku správneho sebavedomia.  Viac o kurze.

Okrem toho ešte realizujem vzdelávacie kurzy, ktoré nájdete v tabuľke termínov. Vieme sa dohodnúť aj na individuálnom vzdelávaní, dajte mi len vedieť, čo potrebujete.