Permanentný make-up

Milé dámy, máte náročné zamestnanie a nezostáva vám čas na každodenný  make-up? Neviete sa rýchlo upraviť, namaľovať obočie, máte problémy s maľovaním liniek očí alebo kontúr úst? Už vás nebaví, že sa make-up stále rozmazáva?Permanentný make-up. SHARMANT studio, Bratislava

Tak práve pre vás je permanentný make-up to najlepšie riešenie.

Ušetrí vám každé ráno minimálne 10 minút času s úpravou líčenia. Počas celého dňa budete vyzerať dokonale a to i po cvičení vo fitku alebo na plavárni. 

Čo to je permanentný make-up ? - je to vlastne tetovanie. Nie neľakajte sa, ide iba o povrchové a dočasné tetovacie líčenie so špeciálnym prístrojom, ktorým sa vpravuje do vrchnej vrstvy pokožky prírodná farba. Permanentný make-up sa aplikuje na celé obočie alebo len jeho časť. Jeho aplikovaním na pery sa ich kontúry zvýraznia a vytvarujú. Používa sa i na horné a dolné linky očí. Farebné pigmenty sa vyberú podľa pleti a vlasov a vždy sa to vopred vyskúšajú na pokožke. Tieto pigmenty v pokožke vydržia približne 3 – 5 rokov, postupne pigment bledne.
Permanentný make-up vykonáva profesionálna vizážistka s akreditovanou skúškou a certifikátom na aplikáciu permanentného make-upu.

Osloboďte sa a získajte pre seba minimálne 10 minút denne. Dajte si spraviť permanentný make-up a získajte kontrolu nad svojím dokonalým vzhľadom.

Zavolajte ešte dnes a objednajte si termín. Kontakt