Bodypainting

Na kurze maľovania na telo sa naučíte všetko podstatné, čo potrebuje umelec vedieť, ak chce používať nahé telo namiesto plátna. Používaná je technika nanášania maľby hubkou a štetcom.
Kurz je rozdelený na teoretickú časť a praktickú časť, na ktorej sa už prakticky cvičí nanášanie farieb na telo modelky a maľovanie vzorov.
Na kurze sa dozviete, čo je to bodypainting, jeho pravidlá a využitie. Aké farby sa používajú, postupnosť ich nanášania na telo ale i napríklad ako fixovať farby hotového diela, aby sa rýchlo nezošúchali. Aké nástroje a pomôcky sa používajú, ich starostlivosť a hygiena. Naučíte sa základy vytvorenia vlastného bodypainting diela, vrátane ukážky vytvorenia vhodného účesu k maľbe.
Účastníci tohoto kurzu sa dozvedia všetko potrebné a získajú základné zručnosti, aby boli schopní samostane vytvoriť bodypainting dielo a mohli sa ďalej v maľbe na telo už rozvíjať sami.

Kurz bodypainting. SHARMANT Bratislava. Bodypainter Marta Gejdošová

Kurz je materiálne aj technicky vybavený. Na praktickú časť potrebujete iba modelku na nacvičovanie maľby. Pokiaľ nemáte svoju modelku, tak vám ju zabezpečíme za príplatok.
Účastník kurzu získa Certifikát o jeho absolvovaní.

Počet účastníkov: 2-4
Dĺžka kurzu: 8 hodín

Lektor: Mgr. Marta Gejdošová, člen World Bodypainting Association  
Miesto konania: SHARMANT studio, Vajnorská 10, Bratislava
Cena: 480 €   
Termín kurzu: obvykle cez víkend.  Prihláste sa vyplnením formuláru nižšie. Nabližší termín konania kurzu skontrolujte v tabuľke kurzov.

Mám záujem o kurz Bodypainting

Vyplňte prosím nižšie uvedené údaje: