Bodypainting

Bodypainter Marta Gejdošová, World Bodypainting Festival 2011. Model Lora -AustraliaBodypaintingu sa venujem už viac ako 11 rokov. Som Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt, prezidentkou Asociácie Bodypainterov Slovenska a členom prestížnej World Bodypainting Association. Pravidelne sa zúčastňujem celosvetového stretnutia bodypainterov World Bodypainting Festival. Na majstrovstvách sveta 2017 som sa v Bodypainting Open Category umiestnila na 5.mieste. Som autorkou a organizátorom najväčšej prehliadky umenia bodypaintingu na Slovensku s medzinárodnou účasťou BODY ART SHOW, pozri www.bodyartshow.sk.

Na telo maľujem modelky hlavne pre firemné eventy ale i pre divadlo, reklamu či film. Bodypainting je ale dostupný i pre individuálneho záujemcu.

Namaľujem bodypainting aj pre vás osobne. Či už to bude prekvapenie pre partnera, alebo venovanie ako darček, alebo atrakcia na vašej párty. Ponúkam vám kombináciu bodypaintingu, profesionálneho hair-stylingu, vizáže a súkromného fotenia. To všetko diskrétne na jednom mieste v súkromí priestorov môjho štúdia SHARMANT v Bratislave.
Pre získanie viac informácií a detailov, ktoré potrebuje poznať pred rozhodnutím sa o súkromnom bodypaintingu, ma neváhajte kontaktovať, alebo si dohodnite osobné stretnutie
Kontakt.

Pozrite si moju stránku venovanú bodypaintingu bodypainter.sk
Bodypainting ako prekvapenie pre partnera.

Modelom pre bodypainting budete vy (dáma alebo pán). Namaľujem vás v dizajne podľa vášho želania, v obľúbených farbách alebo i vo farbách obľúbeného športového klubu. Uisťujem vás, že to bude zábava, budete sa cítiť v pohode a výsledok bude vyzerať super. Potom je už len na vás, či doma prekvapíte vyskočením z krabice, alebo sa len objavíte vo dverách či zaskočíte partnera náhlym zhodením oblečenia. 

Bodypainting s fotením. Namaľované dielo profesionálne nafotíme. Z výsledných fotiek môžete dať vyrobiť prekvapenie pre partnera - zarámovať obraz, vytlačiť plagát,  či použiť ako pozadie na obrazovke monitora, alebo zostanú len ako pekná spomienka vo vašom súkromnom archíve.

Bodypainting ako darček. Splňte partnerke sen a doprajte jej zážitok maľovania na telo. Modelkou sa stane vaša partnerka. Bude si môcť zažiť na vlastnej koži pocit doteraz nepoznaný. Kúpte partnerke darčekovú poukážku a stane sa na jeden deň bodypainting modelkou. Darček možný pre partnerku, partnera i pre pár. 

Bodypainting maľovanie na telo, prípadne aj s fotením, to všetko diskrétne na jednom mieste, v súkromí priestorov môjho štúdia SHARMANT studio v Bratislave. Ozvite sa mi a dohodneme si podrobnosti Kontakt

Bodypainting modelka na párty 

Bodypainting by Marta. Bodypainting pre súkromné párty. SHARMANT studio, BratislavaPrekvapte oslávenca netradičným darčekom. Naša modelka, namaľovaná podľa želania, bude ozdobou vašej súkromnej párty, pre potešenie očí vašich hostí. 

Spoločné fotky s modelkou budú ešte dlho pripomínať túto výnimočnú udalosť. Darček, ktorý ešte nikto vo vašom okolí nedostal! 

Realizujeme kompletnú produkciu bodypaintingu na kľúč vášho eventu, vrátane vhodných modeliek a modelov, ako nositeľov maľby. Objednajte si bodypainting modelku na vašu párty. Kontakt

O využití Bodypainting na eventoch sa môžete dozvedieť viac na stránke bodypainter.sk