Prenájom priestorov

Ponúkame na prenájom v našich priestoroch školiacu miestnosť pre 10-12 osôb.

Vhodné pre spoločnosti, ktoré potrebujú svojim bratislavským klientom odprezentovať svoje nové produkty a služby zamerané na kaderníctvo, vizáž, kozmetika, masáže a pod. 

Priestor so zázemín salónu krásy
V našich priestoroch salónu krásy SHARMANT studio máme samostatnú miestnosť, ktorú používame na školenia, workshopy ale i ako fotoateliér. V tomto priestore je možné spraviť prezentáciu alebo prednášku pre 10-12 sediacich poslucháčov. Výhodou je, že vo vedľajších priestorch sú k dispozícii plne vybavené pracoviská ako je kaderníctvo, kozmetika, nechtový dizajn, masáže ale i sprcha. Vďaka tomu môžete pohodlne presť od teoretickej časti k praktickému predvedeniu prípravkov či postupov.
 
Lokalita v širšom centre
Vajnorská ulica č. 10 je v širšom centre Bratislavy s vynikajúcim dopravným spojením zo všetkých smerov. Do 10 minút MHD z autobusovej stanice i z hlavnej železničnej stanice. Na jednej z hlavných a známych ulíc Bratislavy s ľahkými orientačnými bodmi. V tesnej blízkosti Trnavského mýta, nového obchodného centra Central, domu odborov Istropolis alebo v blízkosti známeho obchodného centra POLUS. Reálne parkovacie možnosti priamo pred alebo v blízkosti. Ľahko dostupné a objaviteľné i pre mimobratislavských návštevníkov. Pozrite si mapu lokality.

Termín dohodou
Pracovné dni dopoludnia alebo cez deň, ale i počas víkendov. Potrebné je si len rezervovať termín s dostatočným časovým predstihom. Vieme sa prispôsobiť vašim potrebám.
Zabezpečíme pitný režim (nealko a káva) a drobný snack. V prípade potreby sa teplý obed dá riešiť externe (6 reštaurácii v okruhu cca 200 m) alebo donáškou.
V našich priestoroch sa natáčajú televízne relácia zamerané na starostlivosť o seba, krásu a štýl, robia kurzy našej SHARMANT akadémie, fotia premeny vizáže do rôznych časopisov, fotia umelecké fotografie.

Potrebujete získať viac informácií o možnostiach prenájmu? Máte záujem realizovať vaše školenie v našich plne vybavených priestoroch? Napíšte mi vaše predstavy. Použite jednoduchý kontaktný formulár Napíšte mi.
 Nezabudnite uviesť svoj kontakt na e-mail a telefónne číslo. Na podmienkach sa určite rozumne dohodneme.
Recepcia. SHARMANT studio Bratislava, salón krásy Marty GejdošovejKaderníctvo. SHARMANT studio Bratislava, salón krásy Marty GejdošovejKozmetika. SHARMANT studio Bratislava, salón krásy Marty Gejdošovej SHARMANT studio Bratislava, fotenie modelka, photoshooting, foto štúdio