Objednávka knihy

Knihu si môžete kúpiť v každom lepšom kníhkupectve vo vašom okolí (napr. Panta Rhei), alebo objednať prostredníctvom renomovaných internetových portálov predávajúcich knihy (napr. Martinus.sk). Knihu si môžete kúpiť aj priamo z nášho vydavateľstva SHARMANT za veľkoobchodnú cenu 10 €. Bežná predajná cena knihy v kníhkupectvách je 14,50 €.
 
Knihu „Krása nie je vecou náhody“si možete objednať prostredníctvom objednávkového formulára nižšie, alebo e-mailom na adrese: kniha@sharmant.eu
Objednané knihy posielame poštou do dvoch pracovných dní.  Alebo si ich môžete, po predošlom dohovore, vyzdvihnúť aj osobne na našej adrese.
Spôsob dodania:
Poštou. Platba vopred na účet. Poštovné 1 €
Po odoslaní objednávky prostredníctvo nášho objednávkového formulára dostanete e-mail, v ktorom budú uvedené údaje potrebné k úhrade (číslo účtu vydavateľstva, variabilný symbol a suma). Po úhrade na náš účet zasielame knihy na adresu uvedenú v objednávke a to do dvoch pracovných dní.
Poštou na dobierku. Cena poštovného 2 €
Osobný odber. Knihu si objednáte, dohodnete termín osobného odberu (emailom alebo telefonicky), zaplatíte na mieste v hotovosti a ušetríte na poštovnom.

 
K cene kníh, okrem poštovného, neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky, ako napríklad manipulačné, balné a podobne.
Ak potrebujete ku knihám daňový doklad o kúpe, uveďte to prosím do poznámky v objednávkovom formulári. Ak nakupujete na firmu, uveďte vaše fakturačné údaje (obchodný názov, adresa, IČO, DIČ).

Objednávkový formulár

Záväzne objednávam dodanie knihy "Krása nie je vecou náhody" od autorky Marty Gejdošovej za vydavateľskú cenu 10 € / ks plus poštovné. (Ak chcete viac výtlačkov, uveďte to do poznámky.)