Mobilný salón krásy

Salón krásy SHARMANT môžete mať aj u vás doma. Nemusíte nikam chodiť. Prídem aj so svojím tímom a s kompletným vybavením a zriadime si salón na mieste podujatia.
Mobilný salón krásy SHARMANT. Líčenie + vlasy na svadbu.Svadba, oslava výročia, rodinné stretnutie, stužková, súkromná párty. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Súčasťou Mobilného salónu krásy SHARMANT sú nasledovné služby:

Úprava vlasov  - účesy svadobné, plesové, spoločenské...
Make-up – líčenie svadobné, slávnostné, večerné...
Manikúra 

a okrem toho aj:  Starostlivosť o ruky (parafínový zábal), Masáže (na lehátku, na stoličke), Kozmetika, Párty účesy, Tetovačky  (dočasné tetovanie), Maľovanie na tvár (facepainting).

Mám skúsenosti  z množstva eventov, módnych prehliadok, vystúpení,  firemných akcií, podujatí pre verejnosť. Môj tím odborníkov na krásu sa skladá z profesionálnych kaderníkov, vizážistov, kozmetičiek, masérov a bodypainterov.  Sme pripravení postarať sa aj o vás a vašich hostí.

Máte záujem o služby Mobilného salónu krásy SHARMANT alebo potrebujete viac informácií? Napíšte mi to na email. Alebo mi zavolajte Kontakt

Fotky z pôsobenia Mobilného salónu krásy SHARMANT na rôznych eventoch si môžete pozrieť už čoskoro vo fotogalérii, ktorá je momentálne v rekonštrukcii.

Mobilný salón krásy SHARMANT na eventoch (ilustračné foto)
Mobilný salón krásy SHARMANTMobilný salón krásy SHARMANT. Humno pub Jasná
Mobilný salón krásy SHARMANT. Módna prehliadka
Mobilný salón krásy SHARMANT