Prenájom priestorov

Ponúkame na prenájom v našich priestoroch školiacu miestnosť pre 10-12 osôb.

Vhodné pre spoločnosti, ktoré potrebujú svojim bratislavským klientom odprezentovať svoje nové produkty a služby zamerané na kaderníctvo, vizáž, kozmetika, masáže a pod. 

Priestor so zázemín salónu krásy
V našich priestoroch salónu krásy SHARMANT studio máme samostatnú miestnosť, ktorú používame na školenia, workshopy ale i ako fotoateliér. V tomto priestore je možné spraviť prezentáciu alebo prednášku pre 10-12 sediacich poslucháčov. Výhodou je, že vo vedľajších priestorch sú k dispozícii plne vybavené pracoviská ako je kaderníctvo, kozmetika, nechtový dizajn, masáže ale i sprcha. Vďaka tomu môžete pohodlne presť od teoretickej časti k praktickému predvedeniu prípravkov či postupov.
 
Lokalita v širšom centre
Vajnorská ulica č. 10 je v širšom centre Bratislavy s vynikajúcim dopravným spojením zo všetkých smerov. Do 10 minút MHD z autobusovej stanice i z hlavnej železničnej stanice. Na jednej z hlavných a známych ulíc Bratislavy s ľahkými orientačnými bodmi. V tesnej blízkosti Trnavského mýta, nového obchodného centra Central, domu odborov Istropolis alebo v blízkosti známeho obchodného centra POLUS. Reálne parkovacie možnosti priamo pred alebo v blízkosti. Ľahko dostupné a objaviteľné i pre mimobratislavských návštevníkov. Pozrite si mapu lokality.

Termín dohodou
Pracovné dni dopoludnia alebo cez deň, ale i počas víkendov. Potrebné je si len rezervovať termín s dostatočným časovým predstihom. Vieme sa prispôsobiť vašim potrebám.
Zabezpečíme pitný režim (nealko a káva) a drobný snack. V prípade potreby sa teplý obed dá riešiť externe (6 reštaurácii v okruhu cca 200 m) alebo donáškou.
V našich priestoroch sa natáčajú televízne relácia zamerané na starostlivosť o seba, krásu a štýl, robia kurzy našej SHARMANT akadémie, fotia premeny vizáže do rôznych časopisov, fotia umelecké fotografie.

Potrebujete získať viac informácií o možnostiach prenájmu? Máte záujem realizovať vaše školenie v našich plne vybavených priestoroch? Napíšte mi vaše predstavy. Použite jednoduchý kontaktný formulár Napíšte mi.
 Nezabudnite uviesť svoj kontakt na e-mail a telefónne číslo. Na podmienkach sa určite rozumne dohodneme.
Recepcia. SHARMANT studio Bratislava, salón krásy Marty GejdošovejKaderníctvo. SHARMANT studio Bratislava, salón krásy Marty GejdošovejKozmetika. SHARMANT studio Bratislava, salón krásy Marty Gejdošovej