Kurzy

Obsah všetkých kurzov, ich termíny, cenu a prihlásenie sa nájdete nižšie.

Som Marta Gejdošová a mojím krédom je, že krása nie je vecou náhody. Inak povedané - každá žena môže byť krásna. Neexistujú škaredé ženy, iba neupravené.

K tomuto poznatku som dospela aj vlastnými skúsenosťami, ktoré som už zhrnula i v mojich dvoch knihách o kráse. Ešte na začiatku mojej profesionálnej praxe som sa snažila učiť moje klientky, ako sa správne starať o pleť a samotné líčenie, stretla som sa veľmi dobrou odozvou. Tak som sa rozhodla, že to budem robiť aj v mojom salóne - je to individuálny kurz líčenia, kde sa záujemkyňa naučí, ako sa najlepšie sama nalíčiť a upraviť. Nazvala som ho príznačne:

Malá škola líčenia.Kurz malá škola líčenia. SHARMANT studio, Bratislava. Foto SHARMANT

Kurz Malá škola líčenia je určený pre všetky dámy, ktoré sa chcú naučiť líčiť alebo skúšajú niečo nové. Ak sa pripravujete na pracovný pohovor, idete prvý krát do zamestnania, alebo máte prácu, ktorá si vyžaduje upravenosť a určitý štýl, tak aj pre vás je určený tento kurz.
Priamo na sebe sa učíte, krok za krokom, ako sa správne nalíčiť, vybrať vhodný mejkap, správne farby a postupy k zvládnutiu líčenia (zvýrazniť oči, zmenšiť alebo zväčšiť oči, upraviť obočie ...)

Po absolvovaní kurzu sa budete vedieť sama správne a dobre nalíčiť a to vám určite dodá dávku správneho sebavedomia.Kurz trvá cca 4 hodiny a jeho cena je 84 €  (70 € +DPH 20%). Obsah kurzu.

Zavolajte mi alebo napíšte a dohodnite si svoj termín kurzu. Kontakt

Okrem toho ešte realizujem nasledovné vzdelávacie kurzy:

Facepainting 

Kurz maľovania na tvár pre začiatočníkov. Naučíte sa maľovať zábavné motívy na detské tváre. Viac o kurze.

Bodypainting 

Maľovanie na telo pre začiatočníkov. Naučím všetko podstatné, čo potrebuje vedieť začínajúci umelec, používajúci nahé telo namiesto plátna. Viac o kurze.

Vizážistický kurzy pre profesionálov.

Každý, kto sa chce stať vizážistom a má uprimný záujem sa niečo naučiť a byť v tom dobrý, by mal absolvovať môj veľký kurz. Naučím všetko, čo viem, správne postupy i triky. Okrem toho i základy rozumného podnikania a marketingu. Viac o kurze.

Vizáž pre kaderníčky

Naučím kaderníčku základom líčenia, aby vedela nalíčiť svoju zákazníčku ako doplnok k jej vlasom. Zákazníčka bude spokojná, lebo má kompletne upravené vlasy i make-up a kaderníčka si takto môže zvýšiť svoje príjmy. Viac o kurze

Vzdelávací kurz pre firmy 

Vzdelávací kurz na tému Osobný imidž ženy/ muža a Biznis štýl. Robím to formou prednášky alebo i workshopu na eventoch alebo ako interné firemné školenie. Viac o kurze.