Iné aktivity

Okrem prevádzky svojho salónu krásy sa venujem i aktivitám produkčnej spoločnosti SHARMANT s.r.o. zameranej na tvorbu a realizáciu atraktívnych sprievodných programov pre spoločenské a firemné podujatia.
Sme špecialisti na krásu a šarm. Združujeme okolo seba tím spolupracovníkov so skúsenosťami z biznisu s krásou, showbiznisu a produkciou podujatí. Naším hlavným produktom je Mobilný salón krásy SHARMANT  s ktorým prídeme kdekoľvek a urobíme ľudí krásnymi. Viac informácii o našom Mobilnom salóne krásy SHARMANT si prečítajte na stránkach
sharmant.eu.Belly painting by Marta Gejdošová, maľovanie na tehotenské bruško, gravidita a body painting

Ďalšou aktivitou, ktorej sa už niekoľko rokov venujem je maľovanie na nahé telo Bodypainting. Netýka sa to iba modeliek, ktoré sa potom pomaľované predvádzajú na firemných večierkoch, ale i bežných ľudí, ktorí sa nechajú pomaľovať len tak pre zábavu, potešenie, súkromnú oslavu a pod. Budúce mamičky si nechávajú pomaľovať svoje tehotenské brušká (belly painting). O bodypainting aktivitách si môžete viac prečítať na stránkach bodyart.sk.

Organizujem exhibičnú prehliadku umenia maľovania na telo s názvom Body Art Show, na ktorej viacerí bodypainteri predvedú svoje umenia maľovania na telo. Prvý ročník sa konal v Bratislave 21.11.2014. Viac info na Body Art Show.

A nakoniec sú tu aktivity SHARMANT club, ktoré súvisia s voľným časom a užívaní si v kruhu priateľov, relaxe a „dobíjaním sa“ pozitívnou energiou.

So spolupracovníkmi, dobrými zákazníčkami salónu a blízkymi priateľmi trávime voľný čas aktívne na príklad rôznymi výletmi, degustáciami vín, dámskymi jazdami, kulinárskymi stretnutiami a podobne. Pravidelnými akciami sú každý rok v máji návšteva nášho vinára na južnej Morave so sprievodným programom,  husacina v Grobe na jeseň a Vianočný večierok v mojom salóne. Tu je definícia inštitútu SHARMANT club:

SHARMANT CLUB je spolok príjemných a šarmantných ľudí, ktorí majú charakter, dušu, zdravý rozum, veľké srdce a dobrú náladu.
Spolok V.I.P. priateľov štúdia SHARMANT a Marty Gejdošovej tvoria: Priateľky, úspešné manažérky, šikovné ženy, sebavedomé dámy, celebrity, kočky a čajočky, ako aj pekní chlapci a úspešní muži.
Klub je uzavretý a členom je možné sa stať iba na osobné vyzvanie. Požiadavky na člena klubu: príjemný vzhľad, inteligencia, pozitívna nálada, vedieť sa baviť, byť zdravo aktívny, nemať problém, byť v pohode.
Úsmev, žartovný text . SHARMANT club

Členské príspevky sa platia pri každom stretnutí formou smiechu a dobrou náladou a to v dobrovoľnej výške a v neobmedzenom rozsahu.  
SHARMANT club, návšteva vinára Jedlička & Novák

SHARMANT club, návšteva vinára Jedlička & Novák

 

 

 

SHARMANT club, návšteva vinára Jedlička & Novák

SHARMANT club, návšteva vinára Jedlička & Novák